FiyatListesi.com.tr’ye Hoşgeldiniz!

Amacımız tüketicilere tüm sektörlere ait fiyat listelerini düzenli olarak bildirmek ve geçmişe dönük değişimleri gözlemlemelerini sağlamak, bu veri çeşitliliği içerisinde kazancını optimum düzeye çıkarmaktır.

Her şey tüketicilere doğru veriyi ulaştırma fikriyle başladı. Değişen piyasalar karşısında tüketicinin konumunu güçlendirmek, geçmiş fiyat listeleri hakkında bir arşiv oluşturmak ve hatta piyasa haberleriyle olası değişimler hakkında bir öngörü bilinci geliştirmek. İşte bu yüzden FiyatListesi’nde amaçladığımız  öncelikli olarak fiyat listeleri noktasında bir referans oluşturmak, piyasaların nabzını tutmak ve tüketicilere en doğru bilgiyi objektif olarak aktarmaktır.

 — , FiyatListesi Kurucusu

Misyonumuz ve Vizyonumuz

FiyatListesi dileyen her üreticinin fiyat listelerini paylaşacağı bir platformdur. Gelişmelerin yer aldığı sektörel haberler bölümü, yine üreticilerin kamuya açık iletilen bilgilendirmelerinden derlenmektedir. Burada, üretici ile tüketici arasında objektif bir iletişim aracı olma görevini üstlenirken, fiyat listeleri üzerinden de salt sonucu paylaşıyoruz.

  • Fiyat listesi arşivimizle tüketici eğilimlerine katkı sağlamak,
  • Tüketicinin doğru ve objektif verilere ulaşmasını sağlamak,
  • Tüketicinin fiyat listesine baktığı ürünlere direkt erişimini sağlamak,
  • Üreticilerin hammaddeye erişim ek giderlerini hesaplamasını sağlamak ve
  • Piyasalara fiyatlandırma noktasında referans kaynağı olmak istiyoruz.